Ing. Irena Steinhauserová
Náměstí 6
37853 Strmilov
+420 777 314 111
+420 384 392 389

irena@strmilov.cz
vlcidoupe.komornik.cz

Chata Vlčí Doupě - Ubytování

V hlavní obytné místnosti jsou dvě samostatná lůžka a rozkládací dvougauč a kuchyňský kout, v druhé místnosti je jedno lůžko. Chata je elektrifikovaná. Kuchyně je vybavena vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Zalévací WC (vodou z rybníka) je v objektu. Chata má prostornou zastřešenou verandu, kterou oceníte při nepříznivém počasí. Klinetům je k dispozici zahradní nábytek, ohniště s neomezeným množstvím dřeva na oheň z okolního lesa, který patří k chatě, soukromá studna s pumpou a pitnou vodou a společná loď.

Chata je pro 4 osoby. Těsně vedle chaty i na přilehlých pozemcích je možno si postavit stan a zvýšit tím počet ubytovaných osob. Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování u objektu, v případě velmi deštivého počasí 20 metrů od objektu u cesty.

V Kunžaku vzdáleném necelé dva kilometry je mnoho restaurací a obchodů včetně supermarketu, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace s obchodem asi 300 metrů od chaty. Přístup k vodě vede kompletně přes vlastní pozemek.